Speciální výstava Kojice 21.7.2018
rozhodčí:  Claudia Berchtold (A)
Foto


ČERNÝ A ČERNÝ S PÁLENÍM

PSI
 
třída štěňat
VN1, Nejl. baby pes, BOB baby- Bubaloo´s Pardon I´m Perfect  , nar. 18.3.2018
o.: Ride Captain Ride Madman´s Cometh, m.: Buballoo´s Jeweled Jasmine
ch. + m.: Švecová Ľubica, SK

třída dorost
VN1, Nejl. dorost pes, BOB dorost - Bubaloo´s One&Only  , nar. 15.12.2017
o.: Bubaloo´s One&Only, m.: Ch. Demi Moore New Emeny
ch. + m.: Švecová Ľubica, SK
VN2 - Charming Smile Vixner    nar.: 4. 1. 2018 
o.: Believe In Dreams Eruption Of Joy    m.: Nikomidiya Diamond Sun for Vixner
ch.: Trnková Monika, m.: Masopustová Alena

třída mladých
V1 CAJC Vítěz SV mladých BOJ – Luma´il Hamistu , nar.: 29.4.2017
O: Poet Hamistu, m: Forman´s Handle With Care 
ch. + m.: Brunclíková Hana
V2 - Ch. Four Season Hunique Anthony Dinozzo , nar. 5.10.2017
o.:Four Seasons Hunique Quattro Stagioni
, m.: Four Seasons Hunique Pur Love
ch.: 
Nagy Tamás,m: Lucia Aláčová

V3 - Blackjack Vegas By Mazpet    nar.: 21. 4. 2017 

o.: Bel Fast Charming Line     m.: Saratoga´s Courtesan
chov. + maj.: Bc. Petrová Andrea

třída mezitřída

V1 CAC BOV – Xan Xanadu Ruby Star, nar. 3.8.2016
O: Starlaits Medzhik Raven Wings, m: Anabell Gold Ruby Star
chov.: Krátká Simona, maj.: Duchová Kateřina Mgr.

třída otevřená
VD1, Nejl. pohyb – Little King Revelation Of Harricana River, nar. 26.8.2015
O: Just a Gigolo Of Harricana River, m: Icon Quen Seduction Of Harricana River
chov.: Lacrampe Parisi Nathalie, maj.: Lenka Herzová

třída čestná
V1 - Ch. Apollo Diamantová záře, nar.: 17.2.2014
o: Boggie Luxor Fresch, m:Persefona Sweet Devil
ch. + m.: Masopustová Alena

třída veteránů

V1, Nejl. veterán - ICh. Zorro Bohemia Black Diamond, nar.: 27.7.2008
o: Shenanigans King O´Diamonds, m: Sharnbrae Dark Angel
chov.: Nepomucká Eva, maj.: Brčičová Johana

FENY

třída dorostu
VN1 – Fiesta de Mi Alma, nar.: 11.1.2018
o: Edoardo de Mi Alma, m: Elizabeth Taylor New Emeny
ch. + m.: Straková Alena

třída mladých
VD1 – Ziwa Way Inspire Me Ruby Star *25.3.2017
o.: Joyful Event´s Inspire Me, m.: Way Ruby Star vom Maulbeerbaum
ch. + m.: Krátká Simona

třída mezitřída
V1 CAC – Britney Lewich Highlands, nar.: 17.4.2017
o: Bel Fast Charming Line, m: Black Lady from Lucky Village
chov.: Oudová Lenka, maj.: Samuelová Hana

třída otevřená
V1 CAC - Charlotte Hamistu, nar.: 24.8.2016
o: Lamborgini ze Slovanské tvrze, m: Saemi Hamistu
chov.: Brunclíková Hana, maj.: Oudová Lenka

třída vítězů
 V1 CAC BOV Speciální vítězka BOS – Ch. Imagine Bohemia Black Diamond , nar. 13.4.2015
o. Lamborgini ze Slovanské tvrze m. Gracie Bohemia Black Diamond
ch. + m. Nepomucká Eva


OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ

PSI

třída dorostu
VN1 – Gentleman Jack Moser Dog, nar. 13.1.2017
O: Layton Zero Hour Moser Dog, m: Pointbreak  Love Gets Me EveryTime
ch. + m.: Ing. Čopjaková Gabriela

třída mladých
V1 CAJC – Alex Alki La Inoggy, nar. 9.2.2017
O: Räuberlein´s Secret Obsession, m: Zita Baby Charming Line
chov.: Kodetová Petra, maj.: Drozd Jan
VD2 – Zee-Zee Top Ruby Star *25.3.2017
o.: Joyful Event´s Inspire Me, m.: Way Ruby Star vom Maulbeerbaum
ch. + m.: Krátká Simona

třída otevřená
VD1 – Teddy Tiss ze Slovanské tvrze, nar.: 25.4.2016
o: Räuberlein´s Secret Obsession, m: Poppy Lady FlyMystery
chov.: + maj.: Kořínková Eva
VD2 - Caan Fa-Bo Magic Black, nar.: 29.3.2016
o: Lewis Tryst ze Slovanské tvrze, m: Ella Magic Ruby Star
chov.: + maj.: Koucký František
nepřít. – Feechi Hamistu , nar.: 11.9.2015
O: Serene Bring Me The Spring, m: Forman´s Handle With Care 
ch.: Brunclíková Hana, m.: Vlčková Šárka

třída vítězů
V1 CAC BOV Vítěz SV BOB - Ch. Buballoo´s Key To YourHeart, nar.: 12.3.2015
o: Alamara´s Gold Card, m: Buballoo´s Crazy Coqueta
chov.: + maj.: Švecová Ľubica
 
třída čestná
 V1, Nejl. čestný pes, BOB čestných – Ch. Lewis Tryst ze Slovanské tvrze , nar. 8.9.2009
o.: ICh. Micadee´s Windsong Tryst, m.: JCh. Frencis ze Slovanské tvrze 
ch.: + m.: Kořínková Eva


FENY

třída dorostu
VN1, Nejl. dorost fena – Ginger Rose Moser Dog, nar. 13.1.2017
O: Layton Zero Hour Moser Dog, m: Pointbreak  Love Gets Me EveryTime
ch. + m.: Ing. Čopjaková Gabriela

třída mladých
V1 CAJC Vítěz SV mladých - Beautiful Lil´Dream Mazpet    nar.: 21. 4. 2017 
o.: Bel Fast Charming Line     m.: Saratoga´s Courtesan
chov. + maj.: Bc. Petrová Andrea
D – Anna Rosa La Inoggy, nar. 9.2.2017
O: Räuberlein´s Secret Obsession, m: Zita Baby Charming Line
chov.: Kodetová Petra, maj.: Holubová Jana, Mgr.

mezitřída
V1 CAC BOV - Fort Madison Moser Dog    nar.: 7. 1. 2017      
o.: Very Vigie Limoncello Moser     m.: Alabama Moser Dog
chov. + maj.: Čopjaková Gabriela Ing.

třída otevřená
VD1 - Daisy Mae Fa-Bo Magic Black, nar.: 24.1.2017
o: Räuberlein´s Secret Obsession, m: Amy Fa-Bo Magic Black
chov.: + maj.: Koucký František

třída veteránů
nepřít. – Ch. Chocolate Meggi Hamistu, nar.: 19.8.2006
o: Räuberlein´s Run For The Ribbons, m:Cekie Black Hamistu
chov.: Brunclíková Hana, maj.: Šulcová Renáta

třída čestná
V1, Nejl. čestná fena – Ch. Brook Amarko Peroma, nar.: 31.1.2014
o: Anias Fly Mystery Europa Connection, m: Nairobi ze Slovanské tvrze
chov.: Marková Iveta Mgr., maj.: Maturová Květa

VÍCEBAREVNÍ

PSI

třída mladých
V1 CAJC - Uragano ze Slovanské tvrze, nar.: 9.3.2017
o: Scotty ze Slovanské tvrze, m: Athéna Charming Line
chov.: Kořínková Eva, maj.: Drozd Jan

třída otevřená
V1 CAC  - Caprio Divertimento Dolce Fantasia , nar. 28.5.2016
o.: Show Me Your Love Katrin Style, m.: Bella Madonna Amazonka
ch. + m.: Ing. Petr Ducký

třída vítězů
V1 CAC BOV - Ch. Four Seasons Hunique Adonis Amaron , nar. 16.1.2013
o.: Ch. Gindou´s City Lights of Moser Dog, m.: Very Vigie First Class
ch.: Vig Orsolya, m.: Hegedusová Adriana
V2 res.CAC – Ch. Galaksi  Always The Best, 1.2.2016
o: Azel Always Bet On The Black, m: Galaksi My Dream
chov.: Kristensen Michael + Ruth Henny, maj.: Noháčová Veronika
V3 - Ch. Scotty ze Slovanské tvrze , nar.:17.7.2014 

o.: Ch. Somerset's Ridin'Night, m.: Ch.Meggy Nice ze Slovanské tvrze
ch.: Kořínková Eva, m.: Kopecká Samanta

FENY
třída vítězů
VN1, Nejl. baby fena - Energy Sagitta Epirum    nar.: 18. 2. 2018     
o.: Galaksi Always The Best    m.: Amaya Sagitta Epirum
chov. + maj.: Noháčová Veronika

třída mladých
V1 - Fantasia Dolce Charming Line  nar.: 6. 4. 2017     
o.: Bravo Divertimento Amazonka   m.: ICH. Aesku Volcanic Eruption
ch.: Václavovič Ondřej, m.: Ing. Ducký Petr
VD2 - Umbabu ze Slovanské tvrze, nar.: 9.3.2017
o: Scotty ze Slovanské tvrze, m: Athéna Charming Line
chov.: + maj.: Kořínková Eva

třída mezitřída
V1 CAC - Ciniminie Sagitta Epirum    nar.: 22. 2. 2017     
o.: Unidentifield Flying Object dei Gini     m.: Di Quintetto Amazonka
chov. + maj.: Noháčová Veronika
V2 res.CAC - Tsvetnaja Mechta Midnight Moon    nar.: 18. 1. 2017     
o.: Troy´s Numero Uno     m.: Tsvetnaja Mechta Isis Grandeur And Beauty
chov.: Garbuz Marina     maj.: Václavovič Ondřej Ing.

třída otevřená
V1 CAC BOV – Elia Allwin Winteort, nar.: 2.1.2017
o: Unidentifield Flying Object dei Gini, maj.: Alwin Winteort
chov.: + maj.: Ortová Kateřina

třída vítězů
V1, Nejl. veteránka, BOB veterán - ICh. Aesku Volcanic Eruption, nar.: 9. 1. 2010      
o.: Zilk´s Freedom Fighter     m.: Draumóra Aesku Prenna
chov.: Arnardóttir Ásta     maj.: Václavovič Ondřej Ing.
American cocker club z.s., Malý Chlumec 35, 267 24 Velký Chlumec. e-mail: nepomucka.eva@seznam.cz.  Webmaster: pavel@jedlehouby.cz.  Copyright ©  ACC z.s. 2017