Soutěže se mohou zúčastnit psi v majetku člena ACC. V případě, že je pes spolumajitelství, musí být i spolumajitel členem ACC. Členství musí být platné v roce, ve kterém se pes výstav účastnil, i v roce, kdy je soutěž vyhlášena.

Jedinec, který se do soutěže hlásí musí mít přiděleno číslo ČLP a výstavní hodnocení musí být z doby,kdy jedinec soutěžil pod ČLP číslem.

Výsledky se vyhlašují pro psy a feny zvlášť ve dvou kategoriích – výstavy v ČR a zahraniční výstavy pořádané některou ze zemí FCI. Pro každou z těchto kategorií je třeba vyplnit samostatnou tabulku a body vyčíslit dle Bodovací tabulky.

Vyplněná tabulka se zasílá elektronicky nebo poštou poradci chovu nejpozději k 31.12. kalendářního roku kterého se soutěž týká. Všechny výsledky je třeba doložit buď kopií PP se zapsanými výsledky nebo kopií posudku z výstavy.

V případě rovnosti bodů má přednost starší před mladším a chovný před nechovným.

Slavností vyhlášení a předání cen probíhá po ukončení soutěže na nejbližší členské schůzi.

Bodovací tabulka

Tabulka ČR k vyplnění.

Tabulka zahraničí k vyplnění.


Přihlášky: Přihlášky do soutěže Pes a fena roku spolu s výsledky výstav zasílejte nejpozději do 31.12. na adresu předsedkyně klubu:

Eva Nepomucká
Malý Chlumec 35, 267 24 Velký Chlumec
mobil: +420 602 281 421
e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

American cocker club z.s., Malý Chlumec 35, 267 24 Velký Chlumec. e-mail: nepomucka.eva@seznam.cz.  Webmaster: pavel@jedlehouby.cz.  Copyright ©  ACC z.s. 2017