KLUBOVÉ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

PLÁN AKCÍ PRO ROK 2023

1.4.2023 Speciální výstava - Kojice, pos. Studeník Petr


17.6.2023 Klubová výstava (bez klub.vítěze), pos. Tichá Vladimíra


2.9.2023 Klubová výstava, pos. Riccardo di Carlo (IT)



1.10.2022 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE
BEZ ZADÁNÍ TITULU KLUBOVÉHO VÍTĚZE

Rozhodčí: Viera Vítková (SK)  |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

BEST OF BREED - Anabell Gold Ruby Star

23.7. 2022 KLUBOVÁ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Michael Hammerich (DK)   |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

BIGTOP'S
HURRICANE FORCE

Klubový Vítěz & BOS
Bigtop ́s Hurricane Force
*19.9.2019
O: Joyful Events J'Adore Bigtop
M: Bigtop ́s Best Kept Secret
Chov.: Rachael Kingsley
Maj.: Kateřina Matějková + Jan Zdařil

LIMA
MOSER DOG

Vítězka Speciální výstavy & BOB
Lima Moser Dog
*27.3.2021
O: D&D Hill Country's Carbon Copy
M: Fort Madison Moser Dog
Chov.: Gabriela Čopjaková
Maj.: Gabriela Čopjaková

QUIDO
BOHEMIA BLACK DIAMOND

Klubový Vítěz Mladých & BOJ
Quido Bohemia Black Diamond
*23.8.2021
O: Chess King Bohemia Black Diamond
M: Kaira Bohemia Black Diamond
Chov.: Eva Nepomucká
Maj.: Václav Kučera

ZOYA TRYST
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Klubová vítězka mladých
Zoya Tryst ze Slovanské tvrze
*3.5.2021
O: Lewis Tryst ze Slovanské tvrze
M: Devil ́s Desire Fly Mystery
Chov.: Eva Kořínková
Maj.: Eva Kořínková

7.5.2022 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: MVDr. Josef Nosek   |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

URAGANO
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Vítěz Speciální výstavy & BOB
Uragano ze Slovanské tvrze
*9.3.2017
O: Scotty ze Slovanské tvrze
M: Athéna Charming Line
Chov.: Eva Kořínková
Maj.: Jan a Alice Drozdovi

ORCA
BOHEMIA BLACK DIAMOND

Vítězka Speciální výstavy & BOS
Orca Bohemia Black Diamond
*8.10.2020
O: Chess King Bohemia Black Diamond
M: Kaira Bohemia Black Diamond
Chov.: Eva Nepomucká
Maj.: Eva Nepomucká

POINTBREAK
BRINGING ON THE HEARTBREAK

Vítěz SV mladých
Pointbreak Bringing On The Heartbreak
*19.4.2021
O: Lydgate Loud'n Clear
M: Pointbreak Only When I Sleep
Chov.: Lone Wandel
Maj.: Eva Nepomucká

KISS FOR CHOCOLATE
VIXNER

Vítězka SV mladých & BOJ
Kiss for Chocolate Vixner
*13.4.2021
O: Kissed Bi An Angel Ringing Timpani
M: Nikomidiya Diamond Sun for Vixner
Chov.: Trnková Monika
Maj.: Renáta Šulcová

27.11.2021 KLUBOVÁ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Pavel Šulcek   |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

BIGTOP´S
HURRICANE FORCE

Klubový Vítěz & BOs
Bigtop´s Hurricane Force
* 19.9.2019
O: Joyful Events J´Adore Bigtop
M: Bigtop´s Best Kept Secret
Chov.: Rachael Kingsley
Maj.: Kateřina Matějková + Jan Zdařil

DIRTY DANCING
BLACK VICTORIA

Klubová Vítězka
Dirty Dancing Black Victoria
*01.04.2015
O: Walk the Walk San Jo's
M: Frosted Mini Wheat Sherwood's
Chov.: Eva Černá
Maj.: Eva Černá

SQUARE POINTS
RIGHT ON MAZPET

Klubový vítěz mladých
Square Points Right On Mazpet
*28.11.2020
O: Sundust For Hugh and Vigie
M: Square Points Privilege
Chov.: Christine Hurstel
Maj.: Andrea Mgr. Petrová, LL.M.

YOSEPHIN
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Vítězka SV mladých, BOJ & BOB
Yosephin ze Slovanské tvrze
*28.9.2020
O: Harlequen Show Joy Boy
M: Umbabu ze Slovanské tvrze
Chov.: Eva Kořínková
Maj.: Eva Kořínková

18.9.2021 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Naďa Klírová   |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

BIGTOP´S
HURRICANE FORCE

Vítěz Speciální výstavy & BOB
Bigtop´s Hurricane Force
* 19.9.2019
O: Joyful Events J´Adore Bigtop
M: Bigtop´s Best Kept Secret
Chov.: Rachael Kingsley
Maj.: Kateřina Matějková+ Jan Zdařil

AZALEA
FLOWERS PAWS

Vítězka Speciální výstavy
Azalea Flowers Paws
*16.06.2019
O: Delonji Grand Masterpiecey
M: Brook Amarko-Peroma
Chov.: Květa Maturová
Maj.: Květa Maturová

SQUARE POINTS
RIGHT ON MAZPET

Vítěz SV mladých
Square Points Right On Mazpet
*28.11.2020
O: Sundust For Hugh and Vigie
M: Square Points Privilege
Chov.: Christine Hurstel
Maj.: Andrea Mgr. Petrová, LL.M.

DIS MOI OUI SOLVEIG
NORTHERN VILLAGE

Vítězka SV mladých & BOJ
Dis moi oui Solveig  Northern Village
*01.05.2020
O: Sundust for Hugh and Vigie
M: Very Vigie Northern Village Shirley
Chov.: Jan Novák
Maj.: Honza Novák

ANABELL GOLD
RUBY STAR

BOV & BOS
Anabell Gold Ruby Star
*06.11.2011
O: Royal Rasty Golden Yankee
M: Enny Gold Ruby Star
Chov.: Simona Krátká
Maj.: Simona Krátká

07.08. 2021 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE
BEZ ZADÁNÍ KLUBOVÉHO VÍTĚZE

Rozhodčí: L.Frnčová  |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

BEST OF BREED - BLACKJACK VEGAS By Mazpet

05. 06. 2021 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: J.Zdařil  |   Kompletní výsledky: ZDE   |  Foto: ZDE

RASTA ROCKET
BLACK AND TAN BERRY'S

Klubový Vítěz pes & BOS
RASTA ROCKET BLACK AND TAN BERRY'S
*14.01.2020
O: Xlnt Bold Eagle
M: Stellarskay Absolute Lady Style
Chov.: Le Strat Veronique
Maj.: Tomešek Petr

EVEPASSION ARIETT OF GEORGES

Klubová Vítězka
EVEPASSION ARIETT OF GEORGES
*18.06.2018
O: Belive in Dreams Eruption of Joy
M: Krutaja Dzhordzhija Stern Feuerschain
Chov.: Ewa Ochman
Maj.: Ewa Ochman

INCREDIBLE
VIXNER

Klubový Vítěz mladých
INCREDIBLE VIXNER
*30.12.2019
O: Kissed Bi AN Angel Ringing Timpani
M: Nikomidiya Diamond Sun for Vixner
Chov.: Monika Trnková
Maj.: Masopustová Alena

COLORFULL DREAM
GODDES IRIS

Klubová vítězka mladých, BOJ & BOB
Translyvanian Black Diamond Athena
*01.05.2020
O: Colorfull Dream Versace Jew El To Show
M: Quasar Show Cafe Caramel
Chov.: Barbara Klonowska
Maj.: Barbara Klonowska

02. 08. 2020 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE
BEZ ZADÁNÍ KLUBOVÉHO VÍTĚZE

Rozhodčí: Zdena Jílková, CZ   |   Kompletní výsledky: ZDE   |   Foto: ZDE

BOB - Fiesta De Mi Alma

01. 08. 2020 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: D.Mervová  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

CHESS KING
BOHEMIA BLACK DIAMOND

Vítěz Speciální výstavy & BOS
Chess King Bohemia Black Diamond
*9.4.2014
O: ICh. Patriot Bohemia Black Diamond
M: Ch. Dee Dee Bohemia Black Diamond
Chov.: Nepomucká Eva
Maj.: Nepomucká Eva

SAMANTHA
PAMAKO

Vítězka Speciální výstavy & BOB
SAMANTHA PAMAKO
*17.8.2017
O: Ch.Tsvib's Give The Dust To Wind
M: Ch. Ronni-En Pamako
Chov.: Marie Pavlíková
Maj.: Marie Pavlíková

CHARDONNAY
CHARMING LINE

Speciální vítěz mladých & BOJ
Chardonnay Charming Line
*16.09.2019
O: Ramalex Hit Of The Moment
M: Tsvetnaja Mechta Midnight Moon
Chov.: Ing. Ondřej Václavovič
Maj.: Miroslav Kraus

TRANSLYVANIAN
BLACK DIAMOND ATHENA

Speciální vítězka mladých
Translyvanian Black Diamond Athena
*01.06.2019
O: Xlt Bold Eagle
M: Very Vigie Marie-La-Lune
Chov.: Tibor Kozma
Maj.: Adriana Hegedusova

02. 11. 2019 JUBILEJNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA K 25. VÝROČÍ KLUBU

Rozhodčí: Miloš Kašpar  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

BLACKJACK VEGAS
BY MAZPET

Klubový Vítěz & BOS
CH. Blackjack Vegas By Mazpet
* 21. 04. 2017
O: Bel Fast Charming Line
M: Saratoga´s Courtesan
Chov. a maj.: Mgr. Andrea Petrová

DIRTY DANCING
BLACK VICTORIA

Klubová Vítězka
Dirty Dancing Black Victoria
* 01.04.2015
O: San Jo´s Walk the Walk
M: Sherwood´s Frosted Mini Wheat
Chov. a maj.: Černá Eva

FABIEN ANDRE
EBBY STAR

Klubový vítěz mladých
Fabien Andre Ebby Star
* 14.1.2019
O: Shadow Hamistu
M: Fantasy Flay Ruby Star
Chov,: Kučerová Romana
Maj.: Zdeňka Brabcová

DORATA ALMA
DIAMANTOVÁ ZÁŘE

Klubová vítězka mladých, BOJ & BOB
DORATA ALMA  DIAMANTOVÁ ZÁŘE
* 21.8.2018
O: Apollo Diamantová záře
M: Elizabeth Taylor New Emeny
Chov. a maj.: Alena Masopustová

03. 08. 2019 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE
BEZ ZADÁNÍ KLUBOVÉHO VÍTĚZE

Rozhodčí: Vladimíra Tichá, CZ   |   Kompletní výsledky: ZDE   |   Foto: ZDE


BOB a BOJ - Only you Gold Altair

04. 05. 2019 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: Lone Wandel, DK
Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

BILLY ELLIOT
NORTHERN VILLAGE

Vítěz Speciální výstavy
 BILLY ELLIOT NORTHERN VILLAGE
*16.9.2016
O: Zhemchuzhnaya Rossip Bond James Bond
M: Adele D'Zalao Spain
Chov.: Novák Jan
Maj.: Fasselová Miroslava

HOPE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Vítězka Speciální výstavy & BOS
Hope Bohemia Black Diamond
*13.9.2012
O: Zheneveva Riot Of Senses for BBD
M: Persefona Sweet Devil
Chov.: Nepomucká Eva
Maj.: Budišová Lenka

CHARMING SMILE
VIXNER

Speciální vítěz mladých, BOJ & BOB
 CHARMING SMILE VIXNER
*4.1.2018
O: Believe In Dreams Eruption Of Joy
M: Nikomidiya Diamond Sun for Vixner
Chov.: Trnková Monika
Maj.: Masopustová Alena

KAIRA BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Speciální vítězka mladých
KAIRA BOHEMIA BLACK DIAMOND
*3.5.2018
O: Pointbreak Spirit Of The Serenade
M: Imagine Bohemia Black Diamond
Chov. a maj.: Nepomucká Eva

20.10.2018 KLUBOVÁ VÝSTAVA (bez KV), MODŘICE

Rozhodčí: Eva Felszéghyová, SK  |   Kompletní výsledky: ZDE



21.7.2018 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: Claudia Berchtold, A  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

BUBALLOO'S KEY
TO YOUR HEART

Vítěz Speciální výstavy & BOB
 BUBALLOO'S KEY TO YOUR HEART
*12.3.2015
O: Alamara ́s Gold Card
M: Buballoo ́s Crazy Coqueta
Chov. a maj.: Švecová Ľubica

IMAGINE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Vítězka Speciální výstavy & BOS
Imagine Bohemia Black Diamond
*13.4.2015
O: Lamborgini ze Slovanské tvrze
M: Gracie Bohemia Black Diamond
Chov. a maj.: Nepomucká Eva

LUMA'IL
HAMISTU

Speciální vítěz mladých & BOJ
 LUMA'IL HAMISTU
*25.4.2016
O: Poet Hamistu
M: Forman's Handle With Care
Chov. a maj.: Brunclíková Hana

BEAUTIFUL LIL ́
DREAM MAZPET

Speciální vítězka mladých
BEAUTIFUL LIL ́DREAM MAZPET
*21.4.2017
O: Bel Fast Charming Line
M: Saratoga ́s Courtesan
Chov. a maj.: Bc. Petrová Andrea

28.4.2018 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: Petr Studeník  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

BUBALLOO'S
KEY TO YOUR HEART

Klubový Vítěz & BOS
BUBALLOO'S KEY TO YOUR HEART
*12.3.2015
O: Alamara ́s Gold Card
M: Buballoo ́s Crazy Coqueta
chov. + maj.: Švecová Ľubica

COCO CHANEL
CHARMING LINE

Klubová Vítězka & BOB
COCO CHANEL CHARMING LINE
*21.7.2016
O: Edoardo de Mi Alma
M: Smashing Scarlet Fly Mystery
Chov.:Václavovič Ondřej, Ing.
Maj.: Novák Honza

ETIENE AIQNER
CHARMING LINE

Klubový vítěz mladých
ETIENE AIQNER CHARMING LINE
*5.1.2017
O: Very Vigie Lollipop
M: Devin Winteort
Chov. a maj.: Václavovič Ondřej Ing.

UMBABU
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Klubová vítězka mladých & BOJ
Umbabu ze Slovanské tvrze
*9.3.2017
O: Scotty ze Slovanské tvrze
M: Athéna Charming Line
Chov. a maj.: Kořínková Eva

21.10.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA (bez KV), MODŘICE

Rozhodčí: MVDr. Josef Nosek, CZ   |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


BOS – Chocolate Meggi Hamistu (veteránka) | BOB – Zheneveva Riot Of Sense For BBD (veterán)



22.07.2017 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: Vickey Umbleby, CAN  |   Kompletní výsledky: ZDE
Foto (E.Kořínková): ZDE  |   Foto (L.Krátká): ZDE  |   Foto (M.Kopecký): ZDE

LAYTON YOUR
AND MY GENARO

Vítěz Speciální výstavy & BOB
LAYTON YOUR AND MY GENARO
*28.4.2015
O: Made In Genaro
M: Layton Xayburry Moser Dog
Chov.: Voláriková Linda
Maj.: Nikolič Albina

IMAGINE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Vítězka Speciální výstavy
Imagine Bohemia Black Diamond
*13.4.2015
O: Lamborgini ze Slovanské tvrze
M: Gracie Bohemia Black Diamond
Chov. a maj.: Nepomucká Eva

TEDDY TISS
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Speciální vítěz mladých
Teddy Tiss ze Slovanské tvrze
*25.4.2016
O: Räuberlein´s Secret Obsession
M: Poppy Lady Fly Mystery
Chov. a maj.: Kořínková Eva

COCO CHANEL CHARMING LINE

Speciální vítězka mladých, BOJ & BOS
Coco Chanel Charming Line
*21.7.2016
O: Edoardo de Mi Alma
M: Smashing Scarlet Fly Mystery
Chov. a maj.: Vaclavovič Ondřej Ing.

1.4.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: L.Voláriková, SK  |   Kompletní výsledky: ZDE   |   Fotogalerie: ZDE

CAGE CORRAGIO
BOHEMIAN BEAUTY

Klubový Vítěz
Cage Corragio Bohemian Beauty
*30.5.2013
O: Gindous City Lights of Moser Gog
M: Barbarella Beau Bohemia Beauty
chov. + maj.: Mühlová Nataša

IMAGINE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Klubová Vítězka & BOS
Imagine Bohemia Black Diamond
*13.4.2015
O: Lamborgini ze Slovanské tvrze
M: Gracie Bohemia Black Diamond
Chov. a maj.: Nepomucká Eva

TEDDY TISS
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Klubový vítěz mladých, BOJ & BOB
Teddy Tiss ze Slovanské tvrze
*25.4.2016
O: Räuberlein´s Secret Obsession
M: Poppy Lady Fly Mystery
Chov. a maj.: Kořínková Eva




Titul KVM ve fenách nebyl zadán.

15.10.2016 KLUBOVÁ VÝSTAVA, KOJICE

Rozhodčí: Miloš Kašpar  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

CHESS KING BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Klubový Vítěz
Chess King Bohemia Black Diamond
*9.3.2014
O: ICh. Patriot Bohemia Black Diamond
M: Dee Dee Bohemia Black Diamond
chov. + maj.: Nepomucká Eva

HOPE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Klubová Vítězka & BOS
Hope Bohemia Black Diamond
*13.9.2012
O: Ch. Zheneveva Riot Of Senses for BBD
M: Persefona Sweet Devil
Chov.: Nepomucká Eva
Maj.: Budišová Lenka

BEL FAST
CHARMING LINE

Klubový vítěz mladých, BOJ & BOB
Bel Fast Charming LineE
*7.7.2015
O: Ch. Billymac Jaxson
M: Adele D'Zalao Spain
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj.: Petrová Andrea

KEY TO HAPPIES
BOHEMIA ESTER

Klubová vítězka mladých & BOJ
Key To Happies Bohemia Ester
*30.5.2015
O: Ch. Forman´s Corto Maltese
M: Ch. Invisible Angel Bohemia Ester
Chov. a maj.: Žáčková Miroslava

30.7.2016 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Lenka Frnčová  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

LEWIS TRYST
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Speciální Vítěz
Lewis Tryst ze Slovanské tvrze
*8.9.2009
O: Micadee´s Windsong Tryst
M: Frencis ze Slovanské tvrze
chov. + maj.: Kořínková Eva

ELIZABETH TAYLOR
NEW EMENY

Speciální Vítězka & BOS
Elizabeth Taylor New Emeny
*13.9.2012
O: Silverhall Salutation
M: Pointbreak Hate I Love You
Chov.: Zahradníčková Ivana
Maj.: Masopustová Alena

BEL FAST
CHARMING LINE

Speciální vítěz mladých, BOJ & BOB
Bel Fast Charming Line
*7.7.2015
O: Ch. Billymac Jaxson
M: Adele D'Zalao Spain
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj.: Petrová Andrea

DELVIN
WINTEORT

Speciální vítězka mladých
Delvin Winteort
*19.4.2012
O: Four Seasons Hunique Adonis Amaron
M: Alwin Winteort
Chov.: Ortová Kateřina
Maj.: Prkna Ondřej

21.11.2015 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Viera Vítková (SK)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

CHESS KING
BOHEMIA BLACK DIAMOND

Speciální Vítěz & BOB
Chess King Bohemia Black Diamond
*9.3.2014
O: ICh. Patriot Bohemia Black Diamond
M: Ch. Dee Dee Bohemia Black Diamond
Chov. + maj.: Nepomucká Eva

EXTREME BLOND
CHARMING LINE

Speciální Vítězka
Extreme Blond Charming Line
*2.3.2014
O: Fatt Man Vítězná
m Ch. Pretty Woman Golden Yankee
Chov. + maj.: Ing.Ondřej Václavovič

SCOTTY
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Speciální vítěz mladých
 Scotty ze Slovanské Tvrze
*17.7.2014
O: Räuberlein´s Secret Obession
M: Meggy Nice ze Slovenské Tvrze
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj.: Kořínková Eva

NELLINES
CONFESSION OF LOVE

Speciální vítězka mladých, BOJ & BOS
Nellines Confession of Love
*15.8.2014
O: ICh. Lewis Tryst ze Slovanské tvrze
M: Ch. One Gold Apple Fly Mystery
Chov. a maj.: Vallová Jana, SK

1.8.2015 KLUBOVÁ VÝSTAVA (bez KV), KOJICE

Rozhodčí: Karel Hořák   |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


BOB - Ch. It´s My Dream Bohemia Ester



9.5.2015 KLUBOVÁ VÝSTAVA, MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Laurent Pichard (CH)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

BILLYMAC
JAXSON

Klubový Vítěz & BOB
Billymac Jaxson
*9.4.2011
O: Dream Lober
M: Jaclee Next Top Model
Chov.: Pilgrim A.&I.
Maj.: Prkna, Price, Pilgrim

HOPE BOHEMIA
BLACK DIAMOND

Klubová Vítězka
Hope Bohemia Black Diamond
*13.9.2012
O: Ch. Zheneveva Riot Of Senses for BBD
M: Persefona Sweet Devil
Chov.: Nepomucká Eva
Maj.: Budišová Lenka

CHESS KING
BOHEMIA BLACK DIAMOND

Klubový vítěz mladých, BOJ
Chess King Bohemia Black Diamond
*9.3.2014
O: ICh. Patriot Bohemia Black Diamond
M: Ch. Dee Dee Bohemia Black Diamond
Chov. a maj.: Nepomucká Eva

ST. HUBERT FLORIDA
FOR HAMISTU

Klubová vítězka mladých
St. Hubert Florida for Hamistu
*18.3.2014
O: Ch. Kharisma´s Picture Perfect
M: Ch. St. Hubert´s Black Sterling
Chov.: Carrier T. + Travers D.
Maj.: Brunclíková Hana

29.11.2014 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KOJICE

Rozhodčí: Pavel Šulcek  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE
Video 1: ZDE  |   Video 2: ZDE  |   Video 3: ZDE  |   Video 4: ZDE

ROMEO BLACK
CHARMING LINE

Speciální Vítěz & BOB
Romeo Black Charming Line
*21.8.2011
O: Ch. Pointbreak Let´s Get It Started
M: Diamond in the Night Cheramond
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj.: Bc. Petrová Andrea

CREAMY ALL SOUL´S
BY LADY ANARION

Speciální Vítězka
Creamy All Soul´s By Lady Anarion
*2.11.2009
O: Ch. Busy-Body from Cheering JP´s
M: ICh. Quick Valentine Lady Anarion
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj. a maj.: Lišková Dana

APOLLO
DIAMANTOVÁ ZÁŘE

Speciální vítěz mladých
Apollo Diamantová záře
*9.10.2012
O: Ch. Boggie Luxor Fresch
M: Ch. Persefona Sweet Devil
Chov. a maj.: Masopustová Alena

BROOK
AMARKO-PEROMA

Speciální vítězka mladých, BOJ
Brook Amarko-Peroma
*31.1.2014
O: Anias Fly Mystery Europa Connection
M: Nairobi ze Slovanské tvrze
Chov. a maj.: Marková Iveta

2.-3.8.2014 VÍKEND S AMERICKÝM KOKRŠPANĚLEM
KLUBOVÁ VÝSTAVA (bez KV), KOJICE

Rozhodčí: Vladimíra Tichá   |   Kompletní výsledky: ZDE
Foto 1: ZDE  |   Foto 2: ZDE  |   Foto 3: ZDE  |   Foto 4: ZDE  |   Foto 5: ZDE  |   Foto 6: ZDE  |  


BOB - ICh. Lewis Tryst ze Slovanské tvrze



4.5.2014 KLUBOVÁ VÝSTAVA, PRAHA

Rozhodčí: Elena Adamovskaya (RU)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE

ROMEO BLACK
CHARMING LINE

Klubový Vítěz & BOB
Romeo Black Charming Line
*21.8.2011
O: Ch. Pointbreak Let´s Get It Started
M: Diamond in the Night Cheramond
Chov.: Václavovič Ondřej
Maj.: Bc. Petrová Andrea

AMERYKANKA
Z ZAGLEBIA

Klubová Vítězka
Amerykanka z Zaglebia
*1.3.2012
O: ICh. Alamara´s Gold Card
M: Rossy Romance Danako
Chov. maj.: Stelmach Zygmunt, PL

PRIM
ZE SLOVANSKÉ TVRZE

Klubový vítěz mladých
Prim ze Slovanské tvrze
*9.3.2014
O: Julre´s Ice Cream Sundae
M: Chanel ze Slovanské tvrze
Chov. a maj.: Kořínková Eva

LAYTON XAI XAI
MOSER DOG

Klubová vítězka mladých & BOJ
Layton Xai Xai Moser Dog
*13.5.2013
O: Ch. Tru-Luv´s Money Talks
M: Ch. Wyoming Moser Dog
Chov.: Voláriková Linda
Maj.: Čopjaková Gabriela

15.9.2013 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Eva Felszéghyová (SK)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


11.5.2013 KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Jackie Price (GB)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


7.10.2012 KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Dana Smržová  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


6.5.2012 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Karin Linde Klerholm (SWE)  |   Kompletní výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


6.11.2011 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Linda Voláriková (SK)  |   Výsledky a foto: ZDE


28.5.2011 KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Rozhodčí: Duško Piljevič (SRB)  |   Výsledky a foto: ZDE


10.10.2010 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Miloš Kašpar  |   Výsledky a foto: ZDE


2.5.2010 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Petr Studeník  |   Výsledky a foto: ZDE


8.11.2009 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Petr Studeník  |   Výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


31.5.2009 KLUBOVÁ VÝSTAVA (bez KV) Třeboň

Rozhodčí: Yvonne Knapper, UK  |   Výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


16.11.2008 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: ing. Katarína Prelcová  |   Výsledky a foto: ZDE


23.3.2008 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Lotte Jørgensen (DK)  |   Výsledky a foto: ZDE


18.11.2007 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Linda Voláriková  |   Výsledky a foto: ZDE


29.4.2007 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Pichard Laurent (CH)  |   Výsledky a foto: ZDE


19.11.2006 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Petr Studeník  |   Výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


30.4.2006 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Pichard Laurent (CH)  |   Výsledky: ZDE  |   Foto: ZDE


13.11.2005 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Pavel Šulcek  |   Výsledky: ZDE


1.5.2005 KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA

Rozhodčí: Vickie Umpleby (CAN)  |   Výsledky: ZDE


12.9.2004 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA JESENICE

Rozhodčí: Linda Voláriková  |   Výsledky: ZDE;


11.9.2004 KLUBOVÁ VÝSTAVA JESENICE

Rozhodčí: Gyn Gerhardt (USA)  |   Výsledky: ZDE


13.9.2003 KLUBOVÁ VÝSTAVA HRADEC KRÁLOVÉ

Rozhodčí: Ing. Zdeněk Antonovič (jednobarevní) a Jiřina Holečková (vícebarevní)
Výsledky: ZDE


12.9.2004 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ŠPANĚLŮ ZUBŘÍ

Rozhodčí: Mr. Frank White a Mr. Moray Armstrong  |   Výsledky: ZDE;

Symptoma

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com